Селену Гомес і Кріса Еванса запідозрили в романі

На цьому тижні в Мережі активно обговорюють можливий роман 29-річної артистки і 40-річного Капітана Америки, хоча це не було підтверджено.

Мережеві детективи стверджують, що поп-зірка і актор недавно підписалися один на одного в Instagram. Зараз Гомес не підписана на нього але він стежить за її сторінкою. Неясно, коли Кріс підписався на Селену. Користувачі також відзначають, що зірки працюють разом над фільмом – ще одне твердження, яке не було підтверджено.

Але найактивніше дискусія точилася навколо фото, що з’явилися в Мережі! Знімки зірок, що з’являються окремо в схожих місцях, були опубліковані в акаунті фаната Гомес в Twitter, де стверджувалося, що «Кріс Еванс і Селена Гомес помітили, коли вони разом виходили з одного ресторану».

Однак фотографія Гомес насправді була зроблена в листопаді 2017 року поблизу студії пілатеса в Лос-Анджелесі. Тим часом, опублікована фотографія Еванса, який сідає в позашляховик з картонною коробкою, була знята в жовтні 2013 року в іншому місці міста.

Але фанатів було не зупинити. Через кілька хвилин після розміщення твіту в Мережі з’явилися ще два знімки артистів під заголовком «Кріса Еванса та Селену Гомес бачили на виході з однієї і тієї ж студії в Лос-Анджелесі». Перше фото Селени було дійсно зроблено 1 жовтня біля студії звукозапису в Лос-Анджелесі, але … в 2019 році! На другому фото Еванс виходить з готелю в Лондоні в липні 2020 року.

До слова, тоді Еванс виходив з готелю із зіркою «Попелюшки» Лілі Джеймс, що спровокувало чутки про роман зірок!

Хоча в даний час немає доказів того, що Еванс і Гомес зустрічаються, в якийсь момент вона дійсно вважала його «крашем». «Я ніби закохана в Кріса Еванса. Хіба він не милий? Він дуже милий», – сказала вона в програмі Bravo Watch What Happens Live в 2015 році.

Читайте також: Ганна Саліванчук зі сльозами на очах розповіла про завмерлу вагітність


Не пропустіть