Селена Гомес розповіла про труднощі на початку кар’єри

Селена Гомес дала велике інтерв’ю виданню Variety напередодні прем’єри серіалу від Hulu «Вбивства в одній будівлі», в якому актриса зіграла головну роль. Зірка поділилася спогадами про свою ранню кар’єру в Disney, яка, за її словами, її дуже загартувала.

Співачка пригадує, що їй часто доводилося відчувати на собі негатив. «Я піддавалася впливу людей, які занадто критикували мене в дитинстві. Це було жахливо несправедливо», – зізнається зірка «Чарівників з Вейверлі Плейс».

«Чим старшою я ставала, тим більше я розуміла, що якщо я роблю те, що мені дійсно подобається, глядачі це відчувають і отримують більше задоволення», – поділилася Селена в інтерв’ю. Пізніше зірка зізналася, що вона «не пишається своїм минулим з Disney».

А ось від нового проекту «Вбивства в будівлі» Селена по-справжньому отримує задоволення. У серіалі вона зіграла разом зі Стівом Мартіном і Мартіном Шортом. Зірка сказала, що багато чому навчилася у комедійних легендах. Про свою нову роль співачка під час літнього прес-туру сказала так: «Я тягнуся до неї через її зрілість». За словами Селени, вона витратила всю юність на проекті який довго дозволяв їй залишатися дитиною.

Нагадаємо, що прем’єра серіалу «Вбивства в одній будівлі» відбудеться вже 31 серпня! У центрі сюжету трійця сусідів по елітному багатоквартирному будинку в Верхньому Вест-Сайді, які об’єднають зусилля для розкриття скоєного поруч з ними вбивства.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, в чому полягає секрет її ідеальної фігури


Не пропустіть