Селена Гомес вразила результатами схуднення в бікіні

28-річна американська співачка потішила публіку. Селена Гомес продемонструвала результати вражаючого схуднення на яскравому фото.

У житті виконавиці постійно відбуваються то злети, то падіння через нестабільну психіку. Зірка розповіла, що знаходилася в страшній депресії під час самоізоляції. Вийти з неї Селені допомогли рідні та близькі.

«Я потрапила в нетривалу депресію. Спочатку я не могла з цим впоратися… Але сьогодні я відчуваю себе набагато краще», – запевнила Гомес.

Шанувальники переконалися в тому, що ментальне і фізичне здоров’я співачки в нормі, завдяки новому фото. На знімку Селена постала в строкатому бра від бікіні бренду La’Mariette. Артистка з квітами у волоссі ніжно усміхалася, повернувши голову в сторону. Її сяючу шкіру освітлювали промені сонця.

Шанувальники були в захваті від романтичного кадру. Багато відзначили, що руки і талія співачки стали помітно тоншими. «Ну яка ж Селена красива», «Наша дівчинка стала зовсім мініатюрною! Красуня!»,« Ця посмішка гріє мені серце», «Селена – принцеса русалонька», – написали користувачі.

Гомес стикалася з жорстким буллінгом. Дівчину критикували через зайву вагу. Співачка пояснила постійну трансформацію тіла тим, що хворіє вовчаком. Через проблеми зі здоров’ям вона перенесла операцію з пересадки нирки. Нещодавно зірка фільму «Дощовий вечір в Нью-Йорку» вперше наважилася показати шрам, який залишився після хірургічного втручання.

Читайте також: Вважали мене божевільною: Селена Гомес відверто розповіла про свої колишні стосунки


Не пропустіть