Санта Дімопулос вразила пристрасним виступом з Олегом Винником

Українська співачка, колишня вокалістка попгурту “ВІА Гра” Санта Дімопулос здивувала глядачів й суддів неочікуваним виступом з улюбленцем мільйонів — Олегом Винником.

Так, під час останнього ефіру “Танців з зірками”, здобути найвищі оцінки від суддів Санті допоміг не лише її партнер Макс Леонов, але й співак.

Варто нагадати, що Винник також брав участь в проєкті, а його партнеркою була Олена Шоптенко. Втім, через коронавірус пара пропустила більше двох ефірів й була змушена покинути ток-шоу. Звісно, відповідне рішення шоуранерів неабияк обурило глядачів й шанувальників пари, однак навіть після рішення повернути їх назад, на жаль, чоловік вирішив відмовитись від пропозиції.

Варто відзначити, що виступ тріо був настільки вражаючим, що глядачі довгий час не могли стримати свої емоції й невпинно скандували “браво”. Судді також були приємно вражені. За словами Влада Ями, кожному учаснику необхідно навчитися робити такий самий погляд, як у Винника. Найцікавіше те, що найсуворіша суддя “Танців” Катерина Кухар зауважила, що цим виступом Санта поставила своїм конкуренткам: Юлії Саніній й Надії Мейхер — шах і мат.

Зрештою, виступ виконавиці отримав від суддів аж 40 балів.

Читайте також: Санта Дімопулос відверто розповіла про свої недоліки


Не пропустіть