Санта Дімопулос вперше розкрила подробиці таємного весілля з Ігорем Кучеренко

Українська вокалістка й учасниця нового сезону ток-шоу “Танці з зірками” Санта Дімопулос вперше розповіла шанувальникам подробиці таємного весілля з коханим обранцем Ігорем Кучеренко.

Нагадаємо, що красуня вийшла заміж ще у 2015 році. Чоловік, який доросліше за співачку на 18 років, є співвласником мережі спортивних клубів.

В рамках проєкту “Життя відомих людей”, Санта пригадала вечір, який вона ніколи в житті не забуде. За словами співачки, в той день вона приїхала до України з Москви. Попри її змучений вигляд та ненайкраще вбрання, Ігор вирішив запросити кохану поснідати разом. Втім, як тільки вони сіли за стіл – усі клієнти закладу почали неочікувано вставати. Так, як пізніше з’ясувалося, відвідувачі були підставними музикантами, а офіціанти — співаками. Зокрема, до закладу зайшла жінка з РАЦСу.

“Для мене це був шок”

Найцікавіше те, що відеоролик на якому Ігор освідчився Санті, співачка вирішила продемонструвати лише після 5 років шлюбу.

За словами Дімопулос, чоловік одразу знайшов спільну мову з дітьми й допоміг жінці нарешті налагодити стосунки з колишнім чоловіком Джеджулою.

Читайте також: Санта Дімопулос зізналася, хто є найбільшим конкурентом на “Танцях з зірками” для неї


Не пропустіть