Санта Дімопулос та Надія Мейхер прокоментували пристрасний поцілунок під час “Танців з зірками”

Найвражаючим виступом під час останнього ефіру ток-шоу став танець головних конкуренток сезону Санти Дімопулос й Надії Мейхер.

Нагадаємо, що колишні виконавиці “ВІА Гри” виконали відмінний пасадобль, а завершили виступ пристрасним поцілунком. Звісно, такий перформанс неабияк шокував, як суддів, так і глядачів проєкту.

Під час інтерв’ю в рамках проєкту “Танці з зірками”, дівчата зізналися, що робили усе, що в їхніх силах, аби їх виступ був максимально гарячим й пристрасним. Зокрема, Мейхер додала, що попри “ворожнечу” між нею та Сантою, яку створюють шоуранери, колеги насправді мають добрі стосунки. Звісно, коли Дімопулос кинула виклик Наді — жінка була рада такій неординарній пропозиції.

Санта, зі свого боку, зауважила, що ставиться до Мейхер з повагою. Красуні було неймовірно цікаво працювати з нею й вона була вражена тим, наскільки вимогливо й відповідально співачка ставиться до своєї роботи. У спілкуванні жінка також завжди приємна й добра.

Варто зауважити, що під час останнього ефіру Санта та її партнер Макс Леонов отримали найвищі оцінки від суддів й очолили таблицю рейтингу.

Читайте також: Надія Мейхер розповіла про затяжну депресію, яка ледь не закінчилась самогубством


Не пропустіть