Санта Дімопулос розлучається з чоловіком

Відома українська співачка Санта Дімопулос приголомшила мережу своїм зізнанням. Нещодавно зірка повідомила, що розлучається з чоловіком після 11 років шлюбу. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. Відомо, що Санта Дімопулос перебувала у шлюбі з Ігорем Кучеренком. В них є спільна донечка. Співачка не стала розсекречувати, що саме стало причиною розлучення. Проте, знаменитість зауважила, що залишилась з чоловіком в хороших стосунках.

“Кінець… це тільки новий початок. Наша прекрасна історія в 11 років шлюбу добігла кінця. Жодної драми, жодної метушні, жодної образи. Ми залишаємося сім’єю, батьками та справжніми друзями. На жаль, незважаючи на відданість та любов, які ми маємо один до одного, ми не змогли зберегти можливість рухатися далі разом. І це було нелегко прийняти, хоча це був свідомий вибір. Я вдячна за неймовірну доньку, безумовну любов, сім’ю, підтримку, безцінні моменти та всю прекрасну частину нашого спільного шляху”, – відверто повідомила Санта Дімопулос.

Чимала кількість фоловерів відреагувала на таку сумну новину. Вони підтримали зірку українського шоу-бізнесу та побажали бути по-справжньому щасливою. Підписники не розуміють, чому подружжя розлучається, адже закохані жодного разу не розповідали про проблеми у стосунках.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Santa Dimopulos (@santadimopulos)

Читайте також: Христина Соловій вперше розповіла про нового коханого

Не пропустіть