Роузі Хантінгтон-Уайтлі зізналася, чи планують вони з Джейсоном Стетхемом завести ще більше дітей

Англійська супермодель й одна із “ангелів” Victoria’s Secret Роузі Хантінгтон-Уайтлі відповіла на найцікавіші питання від фанатів.

Красуня регулярно організовує онлайн-інтерв’ю для  підписників. Під час подорожі з коханим Джейсоном Стейтемом знаменитість вирішила знову трохи поговорила з фанатами. Під час розмови, Роузі розкрила нові цікаві подробиці особистого життя.

Як зазначила модель, материнство — найкращий подарунок для неї. Зокрема, це також найскладніша, але й найкорисніша роль у її житті. Жінка сподівається народити ще більше дітей своєму коханому обранцю.

Також виключно для шанувальників, Роузі розповіла, що вдягала під час вагітності, аби їй було максимально зручно. Модель зауважила, що віддавала перевагу не лише простому, але і комфортному одягу.  Дружина кіноактора носила денім, еластичні футболки й жакети з плащами.

Також Роузі акцентувала увагу на регулярних тренуваннях, які допомогли їй якнайскоріше повернути свою розкішну фігуру до норми. Сьогодні ж, зіркова матуся займається 3-4 рази на тиждень й використовує програму для тренувань вдома.

Читайте також: Бабкін й Шовкопляс зізналися, скільки витратили на лікування коронавірусу


Не пропустіть