Роман Сасанчин вперше показав, як облаштував свою квартиру, яку виграв на “Голосі країни”

Відомий український артист та переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин вирішив поділитись подробицями свого життя. Зокрема, хлопець показав свою квартиру, яку виграв на шоу. Житло артиста розташоване у передмісті Києва. Роман Сасанчин повідомив, що поки що у квартирі триває ремонт. Однак, спальню для дружини та доньки виконавець все ж облаштував.

Переможець “Голосу країни” відверто розповів, що гроші на ремонт заробив власними руками. За словами Романа Сасанчина, він працював в інтернет-магазині на складі. Артист додав, що не боїться фізичної праці. Він працював на різних роботах, аби забезпечити свою сім’ю.

Роман Сасанчин зізнався, що з появою донечки його відповідальність лише збільшилась. Наразі хлопець робить все можливе, аби дружина й донечка відчували себе щасливими. Також Роман Сасанчин прокоментував кризу у стосунках з коханою. В мережі неодноразово ходили чутки, нібито молоде подружжя розлучається.

Проте, артист спростував таку інформацію. “Насправді дуже сильно про це роздули. Був там момент, що ми щось там, як кіт з собакою там погиркались. Іванка така сама по собі, що може щось викласти в сторіз, всім пожалітись. Так воно в принципі і сталося”, – повідомив Роман Сасанчин.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала свою підрослу донечку Поліну

Не пропустіть