Роберт Дауні-молодший вирішив піти з повнометражного кіно

Після фінального фільму про Месників і завершення роботи над роллю Шерлока Холмса в продовженні історії про англійського детектива Роберт Дауні-молодший, мабуть, вирішив відпочити від повнометражного кіно.

Але це не означає, що він зникне з екранів, тому що актор вирішив знятися в серіалі. Роберт, що раніше не з’являвся на малих екранах, тепер, схоже, буде гнатися за «Еммі», а не за «Оскаром».

Так, стало відомо, що він прийняв пропозицію знятися в «Співчуваючих» – серіалі за мотивами однойменної книги молодого американського письменника в’єтнамського походження В’єт Нґуєна. Сюжет твору зосереджений навколо закінчення В’єтнамської війни і розповідає про франко-в’єтнамського комуніста, шпигуна Північного В’єтнаму. Дії екранізації розгортаються на території Індокитаю, а також в Каліфорнії. Режисером виступить Пак Чхан Ук, відомий по картині «Олдбой».

За словами інсайдерів, цей проект Роберт Дауні-молодший вибрав через можливість спробувати себе відразу в декількох образах: агента ЦРУ, конгресмена округу Оріндж і голлівудського режисера.

Втім, Роберта Дауні-молодшого багато не буває, тому з нетерпінням чекаємо прем’єри, дата якої, на жаль, поки невідома.

Читайте також: Ольга Сумська показала, як відпочиває з сім’єю у 5-зірковому готелі в Єгипті


Не пропустіть