Різ Візерспун може постати перед судом через скандал навколо благодійністі

Нагадаємо, на початку пандемії коронавірусу, кіноакторка Різ Візерспун обіцяла розіграти сукні свого бренду серед вчителів, які продовжують працювати в період карантину.

Як повідомляє видання “Daily Mail”, майже 250 учасників розіграшу отримали сукні, а інші отримали 25%-ву знижку на товари її бренду.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Draper James (@draperjames)

Однак, як виявилося, не всі вчителі залишилися задоволеними. Троє позивачів заявили, що так і не отримали сукні, через те, що на початку конкурсу не вказувалося, що це саме розіграш, а не благодійна роздача одягу. Розлючені вчителі заявили, що акторка збрехала та не виконала своїх обіцянок.

Різ, своєю чергою, відповіла їм, що під час організації конкурсу вона не очікувала настільки масштабної кількості запитів, у зв’язку з чим, акторка не встигла підготуватися належним чином.

“Ми думали, що відгукнуться всього кілька тисяч”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Draper James (@draperjames)

Примітно, що після заяви Різ, компанія кіноакторки запропонувала незадоволеним вчителям знижку у 30% на всі бажані сукні, однак це їх розлютило ще більше. На жаль, не кожному буде по кишені одяг бренду Візерспун навіть зі скидкою.


Не пропустіть