Речі, які будуть в тренді навесні 2021

У цій статті ми розглянемо лише п’ять речей, які будуть на піку популярності весною 2021 року та вже представлені в магазинах. Відразу варто додати, якщо річ модна, це зовсім не означає, що вона обов’язково повинна бути у вашому гардеробі. Якщо вона підходить під ваш стиль, подобається вам, її є з чим її носити, і вона відповідає вашому способу життя, то чому б і не подумати над тим, щоб її придбати.

Трикотажні жилетки

Давайте розглянемо, які саме жилетки будуть в тренді у цьому сезоні. Це прямі, можливо злегка подовжені, не приталені трикотажні жилетки. Модними вважаються моделі не приталені, старомодними є варіанти в обліпку, пам’ятайте про це при виборі трендової моделі. Носити можна як самостійну річ, але на подіумах частіше зустрічаються образи в поєднанні з сорочками, футболками, водолазками.

Двобортні напівприталені пальто

Ми з вами кілька років спостерігали одну і ту ж трендову модель – пальто-халати силуету оверсайз. Зараз на модну арену вийшли варіанти, які ми пропонуємо вам роздивитися на фото. Це двобортні напівприталені пальто довжини нижче коліна. Вище коліна буде складно знайти трендову модель. Зверніть увагу, що це пальто ніби спочатку було прямим. Потім у нього ніби “намалювали” талію. “Плечі” залишилися на місці.

Шкіряні штани і джинси різного кольору

В тренді у 2021 році будуть прямі і широкі шкіряні штани. Причому колір абсолютно не має значення, не обов’язково вибирати чорні штани, можна сміливо розглядати світлі або навіть яскраві варіанти. Джинси найбільш актуальні в двох різних кольорах. Це адаптація тренда до апсайклінгу. Тобто коли з кількох старих джинсів створюють нову модель. Якраз такі джинси виглядають так, ніби зібрані з декількох моделей.

Кроп-топи

Яскравий тренд 00-х перед вами. На фото пропонуємо вам декілька варіантів для демонстрації. В тренді в 2021 році будуть абсолютно різні кроп-топи: від спортивних до елегантних.

Речі історичних стилів

Об’ємні комірці, пишні рукави, “інтер’єрні” тканини – все це дещо нагадує епоху рококо. Вибираючи речі в такому стилі не забудьте уважно роздивитися саму модель: її силует повинен бути актуальним, а трендові елементи відповідати часу.

Наявність об’ємних рукавів і рюш робить річ модною. Перше на що ми дивимося – силует, потім вже звертаємо увагу на трендові елементи.

Читайте також: Трендові сумки весни 2021 року: 10 стильних моделей


Не пропустіть