Ребел Вілсон розповіла, чому вирішила скинути вагу

Актриса зізналася, що до зміни способу життя її підштовхнуло бажання стати мамою.

Ребел Вілсон найбільш відома своїми комедійними ролями. Актриса вважає, що саме пишні форми свого часу допомогли їй досягти успіху в цьому жанрі. “Великі дівчатка – кращі комедійні акторки, – поділилася Ребел в одному з інтерв’ю, – Навіть не знаю чому, напевно, тому що людям легше над ними сміятися”. Проте, в 2019 році вона вирішила скоригувати свій образ життя і почала стрімко втрачати вагу, чим викликала бурхливу реакцію шанувальників.

Вілсон ніколи не прагнула підігнати себе під загальновизнаний ідеал. І, навіть зараз, скинувши більше 30 кілограм, вважає головним орієнтиром не досягнення певних параметрів, а турботу про своє здоров’я. Актриса зізналася, що хоче одного разу створити сім’ю. Саме тому вона вирішила заздалегідь подумати над питанням фертильності, а також відмовитися від ряду шкідливих звичок. Ребел згадала, що раніше нерідко переїдала в спробі заглушити свої емоції.

Тепер, озираючись назад, актриса з гордістю визнає, що багато чого в її житті змінилося на краще. І мова не тільки про зовнішній вигляд. “Я не була високої думки про себе і не цінувала себе так, як повинна була цінувати, – поділилася Ребел і додала, – Я хочу підбадьорити всіх, хто бореться із зайвою вагою або компульсивним переїданням. Я знаю, як це. Але ніколи не пізно почати удосконалюватися і намагатися стати кращою версією себе”.

Читайте також: Маша Єфросиніна продемонструвала стильний образ за 18 тисяч гривень


Не пропустіть