Ребел Вілсон розкрила головний секрет свого схуднення

Варто визнати, що Ребел Вілсон виглядає просто чудово! Усього за рік зірка змогла змінитись до невпізнання. Напередодні комедійна акторка поділилася своїм головним секретом, який дозволив їй скинути вже 35 кілограмів.

Ребел в інтерв’ю Apple Fitness+ зізналася, що її секретною зброєю у боротьбі із зайвою вагою стала ходьба. Вона сказала, що замість високоінтенсивних тренувань лікар у медичному центрі порадив їй почати ходити.

«Лікар сказав мені: «Ребел, найкращий спосіб позбутися небажаних жирових відкладень – просто ходити», – пояснила вона. “Необов’язково висока інтенсивність, необов’язково підйом у гору, просто помірна ходьба по годині на день”, – сказала Вілсон.

Нагадаємо, раніше Ребел Вілсон зізналася, що вирішила скинути зайву вагу, щоб збільшити свої шанси на здорову вагітність. Зірка підійшла до питання схуднення дуже відповідально: вона не просто сіла на дієту, а звернулася по допомогу до фахівців. Актриса пройшла спочатку детокс-курс, а потім разом із дієтологом та тренером створила власну програму харчування та фізичних навантажень.

Читайте також: Дмитро Ступка переїхав з сім’єю до США


Не пропустіть