Ребел Вілсон бореться з безпліддям після екстремального схуднення

Більше року 41-річна актриса стежить за харчуванням і активно займається спортом. Вона вже скинула 30 кілограмів, але не збирається на цьому зупинятися. Ребел Вілсон не тільки хотіла привести себе в форму, а й підготуватися до народження дітей. Вона планувала поправити здоров’я і заморозити яйцеклітини, щоб згодом вперше стати мамою, але, виявилося, не все так просто.

У соціальній мережі зірка фільму «Відчайдушні шахраї» поділилася сумною історією. Вона натякнула на те, що, можливо, ніколи не зможе мати дітей.

«Сьогодні я отримала погані новини, і мені ні з ким було ними поділитися… Але, схоже, я повинна комусь про це розповісти. Всі жінки, які борються з безпліддям, я вас розумію… Всесвіт працює загадковим чином, і іноді все це не має сенсу… Але я сподіваюся, що крізь темні хмари в кінці кінців проллється світло», – поділилася Вілсон.

У лютому Ребел повідомила, що розлучилася з мільярдером Джейкобом Бушем, з яким була разом рік. Саме він багато в чому допомагав голлівудській зірці худнути і займатися спортом. До підприємця у актриси був недовгий роман з каскадером Аденом Стеємом.

Читайте також: Схудла Ребел Вілсон змінила імідж


Не пропустіть