Реакція “Міс України” на пропозицію руки і серця обурила користувачів Мережі

20-річна «Міс Україна 2017» Поліна Ткач отримала пропозицію руки і серця від свого коханого – актора студії «Мамахохотала» Євгена Яновича.

Актор зробив пропозицію коханій просто під час вступу.

Поліна сиділа в залі для глядачів і не очікувала, що до неї підійдуть з кільцем, букетом і стануть на коліно. Дівчина розплакалася.

На відеозаписі не видно що ж відповіла Поліна.

 

Її хейтери були вкрай незадоволені реакцією дівчини, адже після пропозиції вона закрила обличчя рукою і нічого не відповіла коханому. Вони написали, що вона може “дообиратися” … На думку злостивців, Поліна принизила хлопця своїм «кислим видом», тому залишиться старою дівою.

Пізніше стало відомо, що Поліна відповіла відмовою. Про це вона розповіла сама, сказавши, що сама пропозиція було награною. А також поспішила переконати фоловерів, що у них з Євгеном все добре.

Переглянути цей допис в Instagram

Ребят, вчера вечером я выложила видео, где Женя делает мне предложение. И, скажу честно, такой реакции я не ожидала! Но, есть два момента 😳 1. Я сказала «Нет». 2. Так нужно было сказать, потому что это был номер на концерте. И я тоже, скажем так, играла в этом номере) Но у нас с Женей получилось сыграть на столько правдиво, что и в зале люди были в шоке) Потом я решила выложить обрезанное видео без своего «Нет», ну там интрига и все такое!) Не задумываясь, как может развиваться ситуация дальше, потому что все настолько искренне начали радоваться этому. Мало кто даже переспрашивал сказала ли я «Да», я ведь то думала что все перерастет в интригу, а не в поздравления «молодого подружжя» Но все сразу решили, что Полине уже пора💍😂😱 Мне так приятно и неудобно одновременно никогда не было. Столько приятных слов и искренних поздравлений. Простите, за то что это все пошло не в то русло и многие поверили🙏🏼🙊 ИТАК: ⁃ Настоящего предложения не было) ⁃ То, которое на видео – это часть номера, а я сказала «Нет» ⁃ У нас все хорошо ♥️ ⁃ Как я могла на такое согласиться?) Сама не знаю)

Допис, поширений Полина Ткач (@polina.tkach)

Джерело Hyser

Не пропустіть