Раян Рейнольдс розповів про психічний розлад, з яким бореться усе життя

Раян Рейнольдс звернувся до соціальних мереж, щоб поділитися проблемою свого психічного здоров’я, яку, за його словами, він з усіх сил намагається контролювати протягом тривалого періоду.

«Одна з причин, по якій я публікую це так пізно, полягає в тому, що я перевантажую себе і пропускаю важливі справи, – написав 44-річний Рейнольдс в Instagram. – І одна з причин, по якій я перевантажую себе, – це занепокоєння, яке переслідує мене все життя».

У 2016 році, повідомляє видання Radar, актор розповів про те, що почав все сильніше відчувати почуття тривоги після того, як завершив зйомки у фільмі «Дедпул». Тоді Раян порівнював себе зі шлюпкою посеред бурхливого океану, яка не знає, що їй робити. В результаті напруга вилилася в нервовий зрив, після якого знаменитість зрозумів, що йому необхідна кваліфікована допомога лікаря.

«Всі, хто, як і я, дуже багато часу думає, перевтомлюється і хвилюється, будь ласка, знайте, що ви не самотні. Ми недостатньо говоримо про психічне здоров’я і робимо недостатньо, щоб дестигматизувати розмови про це», – впевнений Рейнольдс.

Варто відзначити, що останнім часом про свої психічні розлади знаменитості говорять все частіше і з більшою відкритістю. Причому це стосується як зарубіжних, так і вітчизняних зірок.

Читайте також: Дженніфер Лопес і Бен Аффлек возз’єдналися: будинок за 18 мільйонів і серйозні наміри пари


Не пропустіть