П’ять трендових речей, які зроблять ваш гардероб актуальним восени 2020

Додайте одну або кілька з цих речей до свого гардеробу, щоб ваш стиль відповідав головним модним тенденціям сезону!

Щоб виглядати модно, необов’язково до кожного сезону змінювати увесь гардероб. Достатньо додати в нього кілька актуальних речей, які відповідають останнім тенденціям!

Речі, виготовлені зі шкіри

шкіряні речі

Шкіра і екошкіра сьогодні – один з найбільш актуальних матеріалів. І якщо шкіряні куртки, які, звичайно, теж в моді, сприймаються скоріше як щось звичне, то штани, сукня, сарафан або сорочка зі шкіри швидше змусять звернути на себе увагу і недвозначно заявлять про те, що їх власниця в курсі модних тенденцій.

Стьобані речі

стьобані речі

Те ж саме можна сказати і про стьобані матеріали. Надихайтеся ідеями, які пропонують дизайнери, і вибирайте не звичайнісіньке застосування таких матеріалів. Один з найефектніших варіантів – стьобана спідниця довжини міні або міді або річ зі стьобаними деталями: приклад – сорочка Bottega Veneta.

Речі з бахромою

речі з бахромою

Бахрому на осінньо-зимових показах 2020-2021 можна було бачити всюди: на аксесуарах та одязі, на подолі спідниць і суконь, на комірах і рукавах, на талії, плечах і стегнах. Обираючи річ, можна підібрати для неї матеріал з бахромою, або прикрасити рядами бахроми відповідну для декору модель.

Речі в клітинку

речі в клітинку

Клітинка знову – головний принт сезону. Якщо ви любите яскраві, великі, контрастні малюнки, вибирайте тартан або «гусячу лапку» зі збільшеним патерном. Але й більш спокійні види клітинки будуть виглядати актуально, якщо модель, пошита з цього матеріалу, буде сучасною і відповідатиме трендам. Особливий шик – красиво і гармонійно поєднати в одному образі кілька матеріалів в клітинку або незвичайним чином використовувати малюнок.

Аксесуари або прикраси з ланцюгами

Аксесуари або прикраси з ланцюгами

Ланцюги та декор з них – в центрі уваги в новому сезоні. Це можуть бути намиста і браслети, пояси і прикраси для сумок і взуття. У моді ланцюги з великими і дуже масивними ланками, лаконічні або незвичайної форми.

Читайте також: Осіннє пальто 2020: 6 модних трендів


Не пропустіть