П’ять головних модних трендів 2021 року

Пропонуємо вашій увазі топ-5 базових речей, які допоможуть вам відповідати модним трендам протягом усього року!

Сорочка оверсайз

При купівлі сорочки в цьому році запросто можна помилитися на пару розмірів, адже oversize все ще залишається в трендах. Віддавайте перевагу пилючно-рожевим, ніжно-блакитним і білим кольорам. І не забувайте доповнювати образ з подібним одягом мініатюрними аксесуарами, наприклад, маленькою сумочкою.

Акцент на талії

Багато дизайнерів вважають, що зробити образ жіночнішим допоможе зав’язаний на талії пояс. Але модні тенденції не стоять на місці і звичайний ремінець тепер можна замінити напівкорсетом, ланцюгами і шовковими шарфами. Такий аксесуар добре зіграє з попереднім трендом – речами oversize.

Об’ємні плечі

Річ з об’ємом в плечах здатна зробити навіть з найбільш простого вбрання справжній вечірній образ з натяком на шик. Тим більше, що на модних показах зараз головує правило «об’ємний верх – вузький низ».

Брадиган

Безсумнівно, головний хіт цього сезону! Це комплект з бра і кардигану, зроблений з однієї і тієї ж тканини і виконаний в одній колірній гамі. Такий неабиякий дизайнерський хід зумів подарувати друге життя, здавалося б, уже застарілому елементу нашого гардеробу.

Тренч

Тренч – завжди дуже вдала модна інвестиція, а якщо він буде ще й базового кольору – ви залишитеся в тренді на найближчі пару років! Саме тому, якщо у вашій колекції ще немає такої речі, радимо придбати її не роздумуючи. З тренчем можна створити величезну кількість ділових образів, які з легкістю підійдуть до будь-якого дрес-коду.

Читайте також: Цікаві тренди 2021: 8 речей, на які варто звернути увагу


Не пропустіть