Пристрій для нагрівання тютюну glo™ hyper і сумісні стіки

На правах реклами.
Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Компанія “Бритіш Американ Тобакко” пропонує унікальну технологію нагрівання тютюну, що дозволяє виключити його горіння. Це дозволило зберегти смак тютюну, але при цьому абсолютно змінити погляди курців на традиційний спосіб споживання тютюну.

Технологія нагрівання тютюну впроваджена в пристрої glo™ hyper. Він працює разом зі стіками* у новому форматі. Як тільки користувач активує девайс, тютюн нагрівається до 245-280°C, але при використанні такого пристрою не відбувається виникнення диму та попелу*.

Відмінності glo™ hyper від інших пристроїв у лінійці glo™

Основна відмінність hyper від інших пристроїв glo™ полягає в тому, що для роботи йому не підходять стіки neo™, що використовуються з попередніми моделями девайсу — потрібні стіки нового формату. Вони відрізняються за розміром — діаметр більше на 15%, а тому всередині вміщається більше тютюну — приблизно на 30%. Корпус пристрою має ергономічний дизайн і покриття soft touch***, доступний в 4 відтінках. Сесія використання триває до 4 хвилин у режимі Standard***. Відзначають й інші переваги девайса:

  • тютюновий смак більш виражений;
  • стіки представлені з різними ароматами.

Замовити glo™ hyper https://myglo.com.ua/ru/pages/glo-hyper і стіки до нього можна на офіційному сайті бренду myglo.com.ua. Тут також пропонується швидка реєстрація девайсу для отримання додаткових переваг, зокрема безкоштовного обміну пристрою у разі несправності.

Якими бувають стіки для glo™ hyper

Серія стіків для hyper унікальна та має кілька видів смаків:

  • Redberry Pastel — переважає ментоловий смак, який оптимально поєднується з тютюновим ароматом. Містить капсулу зі смаком міксу червоних ягід.
  • Terracotta Tobacco — насичений присмак якісного тютюну доповнюється кремовими нотками. Після сесії не відчувається гіркуватості, є м’який післясмак.
  • Magnetic Pineapple — аромат тропічних фруктів поєднується зі смаком тютюну.
  • Brilliant Berry — для більшої виразності класичний смак тютюну доповнено ягідним ароматом.

У пристрій glo™ hyper впроваджена більш досконала технологія нагрівання тютюну, заснована на індукційному підвищенні температури. Використовувати девайс інтуїтивно просто:

  • вставляємо стік;
  • чекаємо на вібрацію;
  • проводимо сесію;
  • отримуємо сигнал про закінчення сесії.

hyper може працювати у двох режимах — Standard і Boost, завдяки чому можна змінювати температуру і швидкість нагрівання. Це дозволяє впливати на тривалість однієї сесії, варіювати виразність смаків.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.
** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
*** Окрім glo™ hyper у білому кольорі.


Не пропустіть