Просто і стильно: 5 тенденцій осені 2021, які підійдуть усім жінкам

Останнім часом «простота» стала невід’ємною частиною світу моди. Прості і універсальні речі – дуже корисні і завжди будуть доречними. Поєднувати їх можна як між собою, так і з більш складними речами. На осінь 2021 дизайнери пропонують нам п’ять простих тенденцій, які стануть справжньою паличкою-виручалочкою для кожної жінки. Що це за тенденції? Про це читайте у нашій статті.

Светр-жилет

Зовсім неважливо як ви його будете носити (окремо або в багатошаровому образі) – це простий спосіб створити стильний і модний образ.

Блейзер оверсайз

Найпростіший спосіб миттєво змінити навіть найпростіші джинси – доповнити їх блейзером оверсайз.

Шкіряні речі

Шкіра – один з головних трендів 2021 року. Шкіряні спідниці та штани будуть чудово поєднуватися з базовими елементами, створюючи легкий і потрібний контраст.

Прямі джинси

Коли справа доходить до джинсів, то прямі моделі без всяких сумнівів будуть домінувати завдяки своїй універсальності. Вони підійдуть усім жінкам і в будь-якому випадку будуть доречними.

Тренч

Оновлений тренч завдяки своїм модним якостям може миттєво вивести увесь ансамбль на новий рівень. Накиньте його поверх чого завгодно, і все готово. Це так просто.

Читайте також: Теплі, зручні і стильні: 6 модних трикотажних суконь на осінь 2021


Не пропустіть