Правильний догляд за шкірою ніг і стоп

Багато жінок приділяють достатньо уваги догляду за шкірою обличчя, тіла, при цьому ноги залишаються без належної турботи. Тому часто виникають проблеми зі шкірою ніг і стоп: згрубіла шкіра, жирові відкладення, набряки, мозолі тощо.

Правильний догляд за ногами дуже необхідний, так як більшу частину дня нам доводиться проводити на ногах: ходити, бігати або просто стояти.

Ноги повинні бути без загрубілих і застарілих тріщин. Якщо ваші ноги доглянуті, то навіть хода може змінитися. Але піклуватися про них потрібно регулярно, використовуючи спеціальну якісну косметику. Не обійтися, в догляді за ногами, без застосування спеціальних кремів, використання ванночок, масажу.

Основна дія кремів і тоніків для втомлених ніг направлена на зміцнення стінок судин ніг, поліпшення кровообігу. Такі косметичні засоби згладжують і живлять шкіру, надають їй доглянутого вигляду. Наносити крем слід на чисту шкіру стоп, литок, між пальцями, при цьому злегка масажуючи. Рекомендується використовувати кожен день, і обов’язково застосовувати засіб після тривалих прогулянок, при виникненні судом, під час вагітності.

Спеціальна косметика для догляду за ногами запобігає появі пігментних плям, попереджає виникнення грибкових захворювань шкіри ніг, мозолів.

Крім спеціальних кремів і тоніків, дуже хорошу дію надають теплі ванночки. Для приготування ванн використовують різні трави: шавлію, звіробій, чебрець, липовий цвіт, кропиву та інші. Відвар, необхідний для ванночок, повинен бути теплий. Ноги в ньому потрібно тримати 10-15 хвилин. Цей простий спосіб догляду за ногами і стопами є прекрасним засобом в боротьбі з натоптишами, тріщинами, сухістю шкіри.

Для запобігання втоми ніг, зняття напруги і неприємних відчуттів, відмінно підійдуть ванночки з використанням морської солі або хвойного екстракту.

Обов’язковими в догляді за ногами є і виконання різних вправ. Адже красиві і доглянуті ноги – це не тільки подарунок природи, а, перш за все, результат наполегливого і правильного догляду за ними. Система гімнастичних вправ виконується в різному становищі: стоячи, сидячи, лежачи.

Джерело ledisite

Не пропустіть