Практичний і комфортний літній тренд: сукня-футболка

Довгі і просторі або короткі облягаючі – сукні простого крою , що нагадують подовжені футболки, цього літа на піку моди!

Поряд з чудовими жіночними і романтичними сукнями цього літа в моді і мінімалізм, зокрема, сукня-футболка. Прості лінії, лаконічний крій, практично повна відсутність деталей – таку суккю можна одягти і з кедами, і з сандалями, і в місто, і на пляж. Модні сукні-футболки чаші пошиті з трикотажу, але це необов’язково. Зберігши особливості «футболкового» силуету, для них можна використовувати і нееластичну тканину, головне – підібрати комфортний крій відповідно до обраного матеріалу.

Максі і вільний крій

Один з універсальних варіантів, який прекрасно підходить для спекотної погоди: довга сукня-футболка вільного крою. Для зручності з боків можна передбачити розрізи.

Міні і вільний крій

Ці моделі підійдуть для тих, хто любить міні. Такі короткі і вільні сукні-футболки можна носити соло або, наприклад, з легінсами або велосипедками.

А-силует

А-силует робить довгу сукню-футболку ще комфортнішою. А якщо підібрати для такої сукні вишуканий матеріал, наприклад, матовий шовк, вийде елегантний літній наряд.

Варіації на тему поло

Поло і варіації на його тему, як і раніше в тренді, і сукні-поло – в тому числі.

Сукня-майка

А якщо хочеться чогось більш відкритого, зверніть увагу на сукні, схожі на подовжені майки. Залежно від обраного матеріалу і стилізації така сукня може підійти і для особливого випадку.

Читайте також: Тренди літа 2021: тенденції, які користуються шаленою популярністю у модних блогерів


Не пропустіть