Олексій Завгородній, більш відомий як Позитив, захворів на коронавірус

Український виконавець й вокаліст гурту “Время и Стекло” Позитив та його партнерка по танцях хореографиня Юлія Сахнєвіч, на жаль, не змогли вийти на паркет ток-шоу “Танці з зірками” через стан здоров’я.

Під час сьомого ефіру проєкту стало відомо, що співак отримав позитивний тест на виявлення коронавірусу. За його словами, під час репетиції напередодні виступу, Юлія втратила свідомість, а здоров’я Позитива в той день різко погіршилося, у зв’язку з чим пара вирішила звернутися за порадою до лікаря.

Вже через деякий час співак дізнався, що його тест виявився позитивним, в той час, як Юлія отримала негативний. Зрештою, Олексій вирішив самоізолюватися, аби не ризикувати здоров’ям інших учасників проєкту.

В кінці чоловік додав, що обов’язково продемонструє танцювальний номер, який вони з дівчиною готували увесь тиждень, в онлайн режимі під час наступного ефіру.

Нагадаємо, що нещодавно коронавірус виявили в Олега Винника та його партнерки Олени Шоптенко. Пізніше пару дискваліфікували з “Танців з зірками” через те, що вони пропустили два ефіри підряд.

Читайте також: Вона була гола: Надя Дорофєєва розповіла про свої враження від першого знайомства з Наталею Могилевською


Не пропустіть