Потап зворушливо привітав пасербицю з днем народження

Знаменитий репер та продюсер Потап приємно здивував мережу. Чоловік зворушливо привітав свою пасербицю з днем народження. За словами артиста, з дівчиною він перебуває у чудових стосунках.

Потап зізнався, що завжди вважав її своєю донькою. На сторінці в Instagram зірка українського шоу-бізнесу запостив світлину пасербиці й зворушливо привітав дівчину з днем народження.

Перед камерою Наталія постала у міні-сукні червоного кольору. Дівчина позує на тлі моря й насолоджується відпочинком. За словами Потапа, його пасербиці виповнилось 24 роки.

У дописі репер повідомив, що неабияк пишається дівчиною. Він вдячний долі, що в його житті з’явилась Наталія. Також Потап перебуває у чудових стосунках зі своєю колишньою дружиною.

За словами чоловіка, Ірина Горова не тримає на нього зла та давно відпустила всі образи. Нову публікацію артиста відразу вподобало багато шанувальників.

Вони долучились до щирих привітань, побажавши пасербиці Потапа всього найкращого в житті. А ще фоловери повідомили, що неабияк пишаються репером. За їхніми словами, артист ніколи не забуває про дівчину та активно підтримує з нею зв’язок.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)

Читайте також: Джамала стала власницею земельної ділянки під Києвом


Не пропустіть