Потап розповів, що буде з українським шоу-бізом після пандемії: “Розгойдуватися будемо довго”

Український продюсер та співак Олексій Потапенко, відомий усім під псевдонімом Потап заявив, що український шоу-бізнес тісно залежить від економіки країни.

Під час свого інтерв’ю для інформаційного агентства “Факти”, артист розповів про долю шоу-бізу після закінчення карантину.

“Стара фраза “хліба і видовищ” працювала і працюватиме надалі як незмінна формула. Коли наші люди будуть впевнені у своїх запасах, вони будуть готові витрачатися на видовища.”

Потапенко невпевнений коли це може статися. Співак зазначив, що на плаву вдасться триматися народним артистам та улюбленцям, які мають під собою фінансову подушку. Серед них, наприклад, Олег Винник чи Оля Полякова. Однак, іншим співакам буде досить важко “стати с колін”.

“Але коли у людей з’являться гроші, можливість ходити на концерти та сидіти на відстані пів метра одне від одного, можливо, почнеться зрушення. Думаю, розгойдуватися будемо довго”

Крім того, Потапенко розповів, як змінилася його творчість під час карантину. За його словами, він намагався глибше копати, аби знайти в собі ті потрібні емоції, які його надихатимуть і надалі.


Не пропустіть