Потап розчулив мережу подякою лікарям за їх роботу під час пандемії

Популярний український репер та продюсер Олексій Потапенко вирішив взяти участь в ініціативі комунікаційної команди Міністерства охорони здоров’я #ПідтримуюЛікарів.

Так, Потап вирішив підтримати та подякувати українським лікарям, які продовжують рятувати життя в період епідемії коронавірусу.

В рамках проєкту, Олексій зателефонував фельдшерці з Чернівецької області пані Алісі. Ба більше, відеорозмова знаменитості була опублікована в офіційному Telegram-каналі МОЗ.

“Ви маєте чудовий вигляд! Я хотів би подякувати вам від усіх людей, усіх артистів, від усіх мешканців України за те, що ви робите свою роботу у ці складні часи”, – звернувся Олексій.

Крім того, Потап поцікавився у пані Аліси, чи, можливо, у неї є особисті побажання до музикантів України. Однак, єдиним проханням жінки було аби усі продовжували дотримуватися правил дистанціювання та особистої гігієни.

“Воно розвивається лише через те, що є порушення, тому що люди недостатньо дисципліновані та дозволяють собі більше, ніж зараз потрібно. Усе інше залежить лише від людей”


Не пропустіть