Популярний український дует “НеАнгели” припинив своє існування

Відома артистка Слава Камінська спантеличила фанів своєю новиною. Жінка повідомила, що популярний гурт “НеАнгели” розпався. Про це співачка оголосила на своїй сторінці в Instagram. За її словами, протягом 15 років разом з Вікторією Смеюхою вона підкорювала не одну сцену.

Жінка заявила, що дуже вдячна долі за таку можливість. Також Слава Камінська опублікувала зворушливий ролик, в якому продемонструвала увесь свій кар’єрний шлях.

Артистка заявила, що причиною розпаду гурту стало рішення Юрія Нікітіна. Проте, за словами Слави Камінської, вона назавжди пов’язана з Вікторією Смеюхою. Жінки пройшли довгий шлях, здобули величезну популярність та залишились у серці в багатьох людей. Камінська дякує Вікторії за цих чудових 15 років. А ще жінка заявила, що в кінці березня відбудеться їхній прощальний концерт.

Фани не могли повірити, що гурт “НеАнгели” назавжди припиняє своє існування. Вони зізнались, що дуже засмутились від такої новини. Проте, шанувальники щиро бажають жінкам успіхів у подальшій кар’єрі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Читайте також: Слава Камінська заінтригувала фанів думками про новий трек та похизувалась стильним образом


Не пропустіть