Популярний артист Монатик пригадав, як торгувався з Лободою за трек “40 градусов”

Знаменитий український артист Монатик часто розповідає цікаві історії зі свого життя. Не так давно виконавець пригадав, як торгувався з Лободою за трек “40 градусів”. Подробицями він поділився у програмі “Позаочі”.

За словами Монатика, коли він ще не був знаменитим виконавцем, то часто писав пісні на замовлення. Одного разу до чоловіка звернулась популярна артистка Світлана Лобода. Монатик написав для неї трек “40 градусів” й хотів, аби зірка заплатила 500 доларів. Проте, Світлана Лобода відмовилась, запропонувавши лише 400 доларів.

Монатик вирішив не знецінювати свою творчість, тому вирішив не погоджуватись. Пізніше чоловік дуже пожалкував, що не віддав пісню за 400 доларів. Однак, через деякий артистка повідомила, що готова купити трек за попередню ціну.

Монатик був неабияк вражений, тому що зовсім не очікував такого розвитку подій. За словами чоловіка, його музична кар’єра розпочалась у 2011 році. Саме тоді Монатик писав треки й продавав їх за чималі кошти.

Він повідомив, що здобувати популярність в українському шоу-бізнесі було не так вже й легко. Однак, завдяки старанням та завзятості Монатик став одним з найвідоміших артистів України.

Читайте також: Катерина Осадча вразила своєю худорлявістю у чорній сукні


Не пропустіть