Помада для волосся – яка буває і як правильно нею користуватися?

Помаду для волосся використовували ще кілька століть тому. Це один з перших засобів для укладання чоловічого волосся. І сьогодні воно знову стає актуальним. Як результат, дедалі більше чоловіків користуються цією корисною косметикою. Особливо помада для волосся популярна серед професійних барберів, тому що вони розуміються на хороших засобах для фіксації зачіски.

Як відрізняються помади для волосся?

Основні відмінності: масляні та водні помадки. Від цього залежатиме, який ефект очікуєте від процедури. Наприклад, масляні помади складаються з декількох інгредієнтів і часто їх склад зберігаються незмінними десятиліття. А ось на водній основі помади мають більшу кількість інгредієнтів у складі, не брудняться, легко змиваються. Натомість і вартість у них вища.

По структурі помадки діляться на:

  • м’які;
  • середні;
  • тверді.

Останні найчастіше використовують для складних типів укладання. При цьому, м’які та середні найкраще підходять для початківців. Тобто, м’якими помадами найпростіше користуватися і тому вони ідеально підходять для тих хлопців, хто робить укладання вперше.

Як правильно застосовувати помадки?

Фахівці знають два способи, як можна використовувати помадку для волосся. Вони різняться тим, що перший спосіб для зволоженого волосся, а другий для сухого.

Після нанесення на вологе волосся, вийде блискучий ефект, а також фіксація буде легкою. А ось у разі застосування помади на сухе волосся, то буде сильна фіксація і волосся отримає матовий ефект.

Нанесення на вологе волосся ідеально підходить для власників кучерявого або хвилястого волосся. Важливо, щоб волосся було саме вологим, а не мокрим. Тому що підвищена волога руйнуватиме фіксуючий засіб.

А сухе укладання набагато краще підходить тим, у кого коротке або рідкісне волосся. Розчешіть волосся кілька разів своїми пальцями для того, щоб переконатися, що засіб рівномірно розподілений на волосся.

Фахівці рекомендують спробувати кілька різних видів укладання для того, щоб отримати найбільш підходящий варіант. Також можна нанести укладання кілька разів для того, щоб отримати сильну фіксацію.

Помада для волосся є нешкідливим матеріалом, тому нею можна користуватися щодня. Важливо тільки не наносити її на шкіру голови, тому що вона може прилипнути до голови.

Вибираючи якісну помаду для волосся важливо звертати увагу на бренд. Якщо це перевірена часом компанія, наприклад, Reuzel, тоді можна не перейматися якістю продукту, оскільки виробник піклується про свою репутацію. У магазині Barbercompany можна вибрати ідеальну помаду для волосся, яка допоможе створювати шикарне укладання.


Не пропустіть