Поліна Логунова і Дмитро Ступка розказали про труднощі у вихованні донечки

Телеведуча Поліна Логунова та актор Дмитро Ступка одружені вже три роки, але публіка й досі цікавиться тим, що відбувається у стосунках зіркової пари. Як виявилося, в знаменитостей є багато повчальних та не завжди приємних історій про сімейне життя та виховання дітей.

Так, в інтерв’ю для шоу “ЖВЛ” подружжя розказало, чому вони так довго приховували обличчя донечки Богдани.

За словами телеведучої, вона хотіла, аби дитина трохи підросла, щоб її “енергетичний прошарок став міцним” по відношенню до злих поглядів та слів оточуючих.

У нас люди набагато зліші, ніж вони думають, і заздрості в них більше. Коли дитина маленька, у неї ще дуже тонкий енергетичний шар, тому для того, щоб пустити його в маси потрібно було замолити її з верху до низу. Це, в першу чергу, щоденні постійні молитви мами,

– пояснила свою позицію дружина Дмитра.

Поліна вважає, що тепер “енергетичне поле” донечки достатньо зміцніло для того, щоб показати її публіці.

До того ж, так закоханим буде легше проводити свій вільний час десь в людних місцях, адже зірки відмовилися від послуг няні і тепер Лагунова самостійно виховує Богдану, тому всюди бере дитину з собою.

Ми змінили вже 3 чи 4 няні. Вони дуже багато хочуть грошей, але при цьому дуже безвідповідальні. Няні в Києві беруть від 1500 гривень за добу. Ми часто бачили по камері відеостеження, як няня дивилася телевізор замість того, щоб займатися дитиною,

– поділилися закохані.

Подружжя розказало, що з нетерпінням чекає того моменту, коли донечка піде у садочок, ну а поки що вони самостійно розвивають її таланти. Щасливі батьки вже помітили, що Богдана любить малювати та слухати музику.

При цьому Поліна зауважила, що не збирається навантажувати дитину різноманітними розвиваючими гуртками, а також не буде вчити дочку “повазі до старших”, тому що вважає цей принцип застарілим.

Дмитро – хороший поліцейський. Вони з донькою постійно розважаються, а я проводжу виховальну роботу. Ми робимо так, як я вирішу, бо я мати,

– заявила Логунова.

 

Джерело Радіо Люкс
Не пропустіть