Після відпочинку в Туреччині Лілія Ребрик застерегла кумирів від неприємних наслідків

Не так давно українська телеведуча Лілія Ребрик повернулась додому з відпочинку. Разом з сім’єю жінка провела свою відпустку в Туреччині. Вона чудово відпочила та задоволена повернулась додому.

Однак, відразу після повернення сім’я Лілії Ребрик відправилась до дерматолога. За словами телеведучої, після кожної відпустки вона відвідує лікаря та перевіряє родимки на тілі.

На сторінці в Instagram Лілія Ребрик опублікувала відподний пост, присвятивши його темі здоров’я. Телеведуча заявила, що потрібно ретельно за ним стежити. Також Лілія Ребрик застерегла фанів від неприємних наслідків при довгому перебуванні на сонці.

Жінка повідомила, що сонячні промені негативно впливають на наше здоров’я. Вона попередила, що не потрібно зловживати постійними засмагами та перебуванням на сонці.

За словами жінки, якщо не дотримуватись цих правил, є великий ризик отримати страшний діагноз меланома. Лілія Ребрик закликала шанувальників часто відвідувати дерматолога та ставити своє здоров’я на перше місце. А ще телеведуча заявила, що після обстеження її сім’я абсолютно здорова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Читайте також: Лілія Ребрик висловилася про третю вагітність і спонтанну пристрасть з чоловіком


Не пропустіть