Після чуток про пластику 53-річна Ольга Сумська показала себе справжню

Без макіяжу виглядати красиво дано не кожному. Тут роль грає багато факторів: генетика, спосіб життя і, звичайно ж, догляд за обличчям та здоров’ям в цілому.

Багато хто погодиться, що Ольга Сумська – одна з найкрасивіших жінок України. У свої 53 роки вона продовжує розбурхувати чоловічу фантазію знімками в відвертих нарядах, а жінок дражнити природними Селфі, на яких не видно жодної зморшки.

А недавно кінозірка опублікувала в Instagram серію фото без макіяжу, супроводивши знімки постом, в якому повідомила про безсонну ніч. Більш того, знаменитість припустила, що їй підсипали наркотичну речовину в каву з коньяком.

“Друзі, що краще від безсоння? Під час вистави в Сумах пригостили кавою з коньяком … Ніч не спала “, – написала вона.

Хейтери не упустили випадку пройтися по зовнішності Сумської без макіяжу.

“Жах”, “По-моєму з макіяжем краще було”, “Ох вас і крутонуло”, – написали деякі.

Однак, у більшості знайшлися слова і підтримки, і компліменти.

“Як на мене, приклад для наслідування багатьом 👍Ви чудово виглядаєте і в житті і на сцені 🔥”, “Шалено красива жінка, природна краса, яка це рідкість зустріти такі фото особливо в інстаграм”, “Без мейку ви дуже красива”, “Дуже молодо виглядаєте, як дівчинка “,” Красуня “,” 100% в минулих життях була чаклункою! Хіба можна бути такою гарною і без макіяжу “, – справжні шанувальники актриси відзначили, що вона має приголомшливий вигляд вранці всупереч усьому.

 

Джерело Свідок

Не пропустіть