Переможниця “Холостяка” Катерина Лозовицька показала розкішну квартиру, яку орендує у Польщі

Відома модель та переможниця “Холостяка” Катерина Лозовицька часто ділиться подробицями свого життя. Не так давно дівчина прийняла рішення виїхати за кордон. Наразі вона перебуває у Польщі. Там Катерина Лозовицька живе в орендованій квартирі.

Нещодавно переможниця “Холостяка” показала своє житло й розсекретила його вартість. Подробицями Катерина Лозовицька поділилась в Instagram-stories.

Вона показала простору та затишну квартиру, яку орендує у Варшаві. В ній є кухня-вітальня, ванна з туалетом та спальня у білих кольорах. Катерина Лозовицька повідомила, що нова квартира нагадує їй ту, в якій вона жила в Києві.

За словами дівчини, оренда за житло коштує тисячу доларів. Таку суму дівчина повинна платити щомісяця. Переможниця “Холостяка” додала, що дуже задоволена варіантом квартири. Катерина Лозовицька вже встигла облаштувати своє житло, зробивши його затишним й атмосферним.

Як довго модель житиме у Польщі, вона не повідомила. Фоловери щиро пораділи за Катерину Лозовицьку, засипавши її компліментами. А ще вони побажали дівчині успіхів у житті.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка наважилась на кардинальні зміни у своїй зовнішності

Не пропустіть