Переможниця “Холостяка-12” звинуватила Алекса Топольського у брехні та розповіла, як він хотів її повернути

Переможниця проєкту “Холостяк” Катерина Лозовицька здивувала мережу своїм зізнанням. Нещодавно дівчина поділилась відвертими подробицями стосунків з Алексом Топольським. А ще вона звинуватила бізнесмена у брехні.

На YouTube-каналі “А я говорила” Катерина Лозовицька заявила, що вони обоє прийняли рішення розірвати стосунки. Втім, Алекс Топольський стверджував, що саме він був ініціатором розриву. Переможниця “Холостяка” назвала його брехуном та розповіла, як чоловік хотів її повернути.

За словами Катерини Лозовицької, він дзвонив до неї у нетверезому стані та жалівся на життя. Також Алекс Топольський, зізнавався, що шкодує про їхній розрив. Чоловік хотів відновити стосунки з переможницею проєкту. А ще Катерина Лозовицька розповіла, чому після фіналу “Холостяка” і до пост-шоу, де вони з Алексом повідомили, що не разом, постили у соцмережі спільні щасливі фото.

За словами дівчини, бізнесмен робив це лише заради хайпу. Він хотів, аби в нього була чимала аудиторія в Instagram. Саме через це Алекс Топольський показував красиву картинку, обманюючи своїх підписників. Він просив Катерину Лозовицьку не видаляти спільні фото навіть тоді, коли пара розійшлась. Також Катерина Лозовицька додала, що не шкодує про свою участь у “Холостяку”. За словами дівчини, для неї це хороший життєвий досвід.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка придбала елітне авто вартістю понад 1,8 мільйона гривень

Не пропустіть