Переможниця “Холостяка-12” Катерина Лозовицька вперше розповіла про нового коханого

Переможниця “Холостяка-12” Катерина Лозовицька вирішила поділитись подробицями особистого життя. Побудувати стосунки з Алексом Топольським їй не вдалося. Проте, дівчина отримала хороший життєвий досвід. Наразі Катерина Лозовицька перебуває за кордоном. Переможниця “Холостяка-12” розпочала новий етап у своєму житті.

Нещодавно дівчина зізналась, що перебуває у нових стосунках. Подробицями вона поділилась у програмі “Слава+”. Катерина Лозовицька відверто розповіла, що більше не самотня. Втім, свого бойфренда дівчина не стала розсекречувати. За словами Катерини Лозовицької, він дуже спокійний та мудрий. А ще дівчина повідомила, що неабияк пишається коханим.

Катерина Лозовицька натякнула, що їхні стосунки розпочались нещодавно. Також дівчина додала, що вчиться у коханого його життєвим поглядам, реакціям на ситуації та ставленню до людей. А ще модель поділилась, про яке весілля мріє у майбутньому.

Катерина Лозовицька повідомила, що це має бути дуже душевний захід для близьких людей, який згадуватимуть дуже довго. За словами переможниці “Холостяка-12”, вона мріє побудувати щасливу сім’ю. А ще дівчина замислюється над народженням первістка. Катерина Лозовицька зізналась, що хотіла б вперше стати мамою до 30-ти років.

Читайте також: Лілія Ребрик налякала мережу величезними синцями під очима

Не пропустіть