Переможниця “Голосу країни” Оксана Муха вперше розповіла, що їй діагностували рак

Відома українська співачка та переможниця “Голосу країни” Оксана Муха приголомшила мережу своїм зізнанням. Не так давно на її сторінці в Instagram з’явився новий допис. В ньому жінка вперше розповіла про свою хворобу.

За словами співачки, минулого року їй діагностували рак. Довгий час Оксана Муха боролась за життя та вірила, що обов’язково одужає. На щастя, співачці вдалося побороти цю страшну хворобу. Подробицями жінка поділилась в соцмережі Instagram.

За словами Оксани Мухи, вона вперше наважилась розповісти про найскладніший рік у своєму житті. Зірка зізналась, що закрилась від усіх друзів та близьких людей. Вона до кінця не могла повірити у свій діагноз. Однак, Оксана Муха знайшла в собі сили, щоб побороти цю страшну хворобу.

Попри рак Оксана Муха намагалась жити повноцінно. Вона часто виступала на концертах та дарувала людям свою музику. Початок війни забрав в жінки останні сили та надію. Співачка відверто зізналась, що в той момент доля подарувала їй Миколу.

Саме завдяки чоловіку Оксана Муха повірила в себе та змогла побороти рак. Також жінка показала портрет, який для неї створив Микола. На ньому співачка постала без волосся, однак, усміхненою.

Майже рік Оксана Муха боролась з раком. Наразі жінка може спокійно говорити про цю хворобу. Виконавиця зізналась, що рак зробив її сильнішою та примусив ще більше любити своє життя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Oksana Mukha оfficial (@mukha_oksana_official)

Читайте також: Мама Кузьми Скрябіна прокоментувала службу Тараса Тополі в Збройних силах України

Не пропустіть