Переможниця “Голосу країни” Оксана Муха розповіла про нове кохання

Переможниця “Голосу країни” Оксана Муха вирішила поділитись подробицями особистого життя. Жінка зізналась, що після розлучення їй вдалося зустріти нове кохання. За словами артистки, 40-річна Оксана Муха перебуває у стосунках вже дев’ять місяців.

Свого обранця жінка ретельно приховує, тому що, на її думку, щастя любить тишу. Оксана Муха повідомила, що її новий коханий теж розлучений. А ще, за словами артистки, чоловік є львівським художником. Обранець виконавиці довгий час жив та працював за кордоном.

Оксана Муха почувається дуже щасливою. Вона зізналась, що з новим обранцем їй неабияк пощастило. Також переможниця “Голосу країни” заявила, що з коханим в неї багато чого спільного. Жінці дуже подобається його мислення та сприйняття світу.

Також Оксана Муха додала, що дуже важко пережила розлучення з першим чоловіком. З ним артистка розлучилась шість років тому. Зараз жінка дуже щаслива та зовсім не жалкує, що завершила свої перші стосунки.

Шанувальники побажали артистці жіночого щастя та кохання. А ще вони з нетерпінням чекають, коли Оксана Муха покаже обличчя свого нового обранця.

Читайте також: Даша Астаф’єва розірвала стосунки зі своїм нареченим, який перебуває під слідством

Не пропустіть