Павло Зібров розповів історію знайомства зі своєю дружиною

Знаменитий український артист Павло Зібров вирішив розповісти про знайомство зі своєю дружиною. Подробицями чоловік поділився у програмі ” DOROTYE”.

За словами Народного артиста України, доленосна зустріч з дружиною відбулась на одному із заходів, де Зібров повинен був виступати. Саме там він побачив красиву білявку, яка сиділа в міні-спідничці та мило усміхалась.

Коли виступ артиста закінчився, його запросили на фуршет. Там чоловік знову побачив майбутню дружину. Також поруч з Мариною була її подруга Ірина. Їй теж дуже сподобався Павло Зібров, тому дівчина всілякими способами намагалась привернути його увагу.

Після фуршету артист дав Марині календарик, на якому залишив свій номер телефону. Через два дні майбутня дружина Зіброва все-таки йому зателефонувала.

Вона запросила артиста до себе в гості. Разом з подругою жінка приготувала смачну курку. Цілий вечір Павло Зібров співав дівчатам романси. Однак, через деякий час подруга Марини пішла додому, тому жінка залишилась з артистом наодинці.

За словами Павла Зіброва, цілий рік він їздив до Марини. Проте, потім закохані вирішили узаконити свої стосунки. Вони розписались у день народження Марини та вже 27 років перебувають у шлюбі. Історію свого кохання артист часто згадує з усмішкою на обличчі.

Читайте також: Зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” одружився


Не пропустіть