Осінні антитренди 2020 року: які речі вийшли з моди

Отже, на думку популярних блогерів і відомих законодавців моди, в шафі сучасної жінки не повинно бути.

Пальто з завищеною талією

Хоч крій і зручний в носінні, краще віддати такий верхній одяг подружкам, які знаходяться в очікуванні поповнення в родині. Вважається, що на струнких жінках такі пальто виглядають занадто грубо, обтяжуючи низ. Особливо непривабливо виглядають короткі пальто з рукавами-буфами. Ну просто минуле століття.

Що до альтернативи, то увагу варто звернути на прямі моделі довжиною трохи нижче коліна. Особливий шик – білі і чорні пальто з тонкої та легкої вовни. Вони ідеально вписуються в образ і підходять під будь-який стиль.

Хутряний жилет-гусениця

Позбутися від них наполегливо рекомендували ще минулого сезону. Але якщо вийти на вулицю, видно, що до поради прислухалися не всі. Ті, хто ще не розлучився з цим жахіттям, повинні зрозуміти наступне. По-перше, такий жилет псує навіть ідеальну фігуру. По-друге, знайти підходящі речі під нього просто неможливо. Ні дорослій жінці, ні підлітку.

Якщо ваш жилет виготовлений з натурального хутра, віднесіть його в ательє. Там з нього зможуть пошити щось більш модне і зручне. В іншому випадку просто викиньте його і все.

Бомбери з американських фільмів

Свого часу такі куртки носили всі. Їх любили підлітки (як дівчатка, так і хлопчики) і навіть впроваджували в свій образ старші жінки. Так ось, нехай ці бомбери залишаться в гардеробі школярів. Носити подібні моделі дорослим жінкам не варто.

Сьогодні існує чимало варіантів спортивного одягу, в якому і комфортно, і красиво. Так, увагу варто звернути на трикотажні костюми лаконічного прямого крою.

Джинсові куртки з підкладкою з хутра

Тому, хто придумав цю модель, потрібно дати якусь антипремію. Погодьтеся, особливого тепла від вкороченої курточки з відкритим коміром не дочекаєшся. Навіщо там хутро? Та ще й штучне. Вже через декілька тижнів інтенсивного носіння воно усім своїм виглядом починає нагадувати пошарпану плюшеву іграшку. Одягати таке явно не варто.

Любителькам джинсового одягу краще звернути увагу на звичні і більш прості курточки. Зараз якраз в тренді «варенки», як носили наші мами на початку 90-х.

Тонкі кардигани

Без додаткового утеплення у вигляді кардигану осіннім вечором не обійтися. Та й вранці теж. Але вибирати для цих цілей невагомі облягаючі моделі – моветон. Сьогодні вони не в тренді. Відкладіть таку річ до кращих часів і задумайтеся про покупку нової.

Сьогодні в моді об’ємність і м’якість. Відмінною заміною тоненькому кардигану стане оверсайз модель грубої в’язки. Вона і виглядає вдало, і від холоду краще захищатиме.

Звичайно ж, це не весь список речей, які вийшли з моди. Його легко можна було б доповнити джинсами-скіні, парками в армійському стилі, шкіряними куртками «бохо». Але саме перераховані вище речі кидаються в очі частіше за інших. Звичайно ж, не варто позбавлятися від них назавжди (від усіх, крім хутряного жилета). Покладіть їх в вакуумний пакет і відправте на найдальшу полицю шафи. Мода така мінлива. Можливо, через пару років вони знову будуть на піку популярності.

Читайте також: 10 наймодніших курток осені 2020: трендові моделі для стильних жінок


Не пропустіть