ONUKA відверто розповіла про пережитий стрес під час навчання в школі

У День знань відома українська співачка Ната Жижченко, більш відома під псевдонімом ONUKA відверто розповіла, чому для неї шкільні роки були справжнім випробуванням.

За словами дівчини, навчання для неї було “пеклом Данте”. Зокрема, їй і надалі інколи сняться сни в яких її кличуть до дошки, що викликає в неї шалений стрес.

Виявилося, що Ната навчалася в школі, де в неї було по 7-8 уроків протягом шести днів на тиждень. Втім, навіть після школи їй доводилося досконало виконувати домашнє завдання, аби бути найкращою серед усіх учнів. Також цікаво, що батьки регулярно намагалися вигнати дівчинку на свіже повітря, аби вона хоч трішки відпочила.

“Сказати, що до 11-го класу я дуже видихлась, – це применшення”

Втім, попри усі “страждання”, Ната аж ніяк про це не шкодує, оскільки красуня вже під час навчання досконало володіла українською й англійською мовами. Однак, вона не бажає, аби її дитина в майбутньому відчувала подібний стрес й бачила в кожному викладачі диктатора, який вимагає ідеальних знань.

Примітно те, що чоловік Нати Євген Філатов має лише позитивні шкільні спогади. За його словами, шкільне життя було доволі безтурботним й веселим.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ONUKA (@onukaofficial)


Не пропустіть