Оля Полякова зізналась, що неодноразово була жертвою сексуальних домагань

Зірка українського шоу-бізнесу Оля Полякова відверто розповіла, що неодноразово ставала жертвою сексуальних домагань. Про це знаменитість повідомилау програмі “Життя відомих людей”.

За словами Олі Полякової, жертвою сексуальних домагань вона ставала і в школі, і в університеті. Ще раніше артистка зізналась, що отримувала від Констянтина Меладзе інтимну пропозицію. Продюсер пропонував зірці інтим в обмін на просування у кар’єрі. За словами співачки, на той момент їй було 19 років.

Також виконавиця пригадала, як в школі її постійно переслідував вчитель фізкультури. Чоловік на кожному уроці намагався доторкнутися до інтимних місць артистки. Оля Полякова заявила, що довгий час не зізнавалась про постійні домагання.

Однак, в якийсь момент жінка зрозуміла, що ні в якому разі непотрібно мовчати у такій жахливій ситуації. За словами Полякової, вона виховує двох донечок. Зірка українського шоу-бізнесу хоче вберегти їх від таких інцидентів.

Зірка часто розмовляє зі старшою донькою на відверті теми й дає їй мудрі поради. Оля Полякова впевнена, що майбутнє покоління можна вберегти від таких неприємних випадків лише тоді, коли відверто говорити про сексуальні домагання.

За словами жінки, вона прагне справедливості для всіх тих, хто став жертвою сексуального домагання.

Читайте також: MamaRika розсекретила, як повернула свою фігуру після народження первістка


Не пропустіть