Оля Полякова відверто розповіла про стосунки з чоловіком та дітьми

Українська виконавиця Оля Полякова вирішила відверто поділитися своїм особистим життям. Жінка розповіла, які в неї стосунки з чоловіком та дітьми. Про це відома співачка повідомила у своєму інтерв’ю.

У рамках YouTube-проєкту Connecting Women Оля Полякова зізналась, що їй дуже пощастило з чоловіком. Вона називає його справжньою підтримкою та опорою. Співачка розповіла, що під час знайомства з майбутнім чоловіком, Полякова відразу зрозуміла, що це її людина. Також, за словами відомої виконавиці, коханий Олі завжди на стороні своєї дружини. Він постійно підтримує її та допомагає долати будь-які проблеми.

Також Оля Полякова зізналась, що раніше вважала себе поганою мамою. Їй було дуже соромно, коли співачка приділяла дітям мало уваги. А ще жінка повідомила, що невпевненість в собі заважала їй будувати кар’єру.

Виконавиця заявила, що лише після тридцяти років зрозуміла, що хоче отримати від життя. За словами Олі Полякової, її дітям потрібна реалізована, впевнена в собі та здорова мама. Тому співачка зробила все можливе для того, щоб її сім’я була щаслива.

Читайте також: Оля Полякова зворушило привітала старшу доньку з днем народження


Не пропустіть