Оля Полякова розсекретила свою вагу та повідомила, що робить ін’єкції ботоксу

Популярна артистка Оля Полякова завжди ділиться відвертими подробицями особистого життя. Найчастіше жінка обговорює пікантні теми з Машею Єфросиніною. Нещодавно у новому випуску програми “Взрослые девочки” знаменитість поділилась секретами догляду за собою.

Оля Полякова не стала приховувати, що вколює ботокс. За її словами, в цій процедурі вона не бачить нічого поганого. Також зірка українського шоу-бізнесу додала, що почала вколювати ботокс ще у 23-річному віці.

Артистка повідомила, що колись на обличчі в неї була дуже помітна зморшка. Саме через це жінка почала вколювати ботокс. Таку процедуру Оля Полякова робить раз на вісім місяців. Також співачка розсекретила, чи збільшувала губи. Виконавиця повідомила, що губи вона не збільшувала жодного разу.

Артистка запевняє, що вони від природи в неї такі об’ємні. А ще Оля Полякова розсекретила свою вагу. За словами зірки, вона важить 67 кілограм. Також співачка заявила, що дуже важливо за собою доглядати.

Раніше Оля Полякова не відвідувала косметолога й ніколи не робила маски для обличчя. Проте, пізніше жінка зрозуміла, наскільки це важливо. Зараз Полякова ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом та щиро рекомендує це робити кожній жінці.

Читайте також: Ксенія Мішина спантеличила заявою про стосунки з Еллертом


Не пропустіть