Оля Цибульська відверто розповіла, як зраджувала коханому з відомим танцюристом

Українська виконавиця Оля Цибульська відверто розповіла про непростий період у житті.

Під час інтерв’ю для “Зіркового шляху”, знаменитість зізналася, що її стосунки з Олександром (обличчя якого вона досі приховує) – пройшли певні випробування.

За словами Цибульської, з чоловіком вони познайомились ще під час навчання в школі й саме Олександр став першим коханням майбутньої зірки. Коли дівчина повинна була їхати до Києва — обранець вирішив залишитися у рідному місті й це доволі сильно вплинуло на їх стосунки.

Зрештою, вже в столиці Оля познайомилася з танцюристом Олександром Прохоровим, втім вони обійшлися лише однією зустріччю. Однак, вже через рік співачці довелося зустрітися з ним знову під час гастролей. Саме тоді, красуня почала потроху забувати про перше кохання й все більше часу проводила разом з хореографом.

Найцікавіше те, що її хлопець не розгубився й вирішив повернути Олю. Сашко придбав два квитки до Парижу й запросив кохану у романтичну подорож. Танцюрист одразу усе зрозумів й після затяжної розмови — розлучився з Цибульською. Вже після Парижу Оля повернулася до України вагітною первістком.

Читайте також: Оля Цибульська розповіла, чому вирішила обрізати своє волосся


Не пропустіть