Ольга Сумська відверто розповіла, як реагувала на знущання з молодшої доньки у школі

Відома українська акторка та співачка Ольга Сумська відверто розповіла, як реагувала на знущання зі своєї молодшої доньки у школі. За словами жінки, про це вона дізналась, коли Ганна закінчила навчальний заклад.

Ольга Сумська була неабияк спантеличена, коли почула, що її доньку постійно ображали. Ганна наважилась розповісти мамі всю правду лише після закінчення школи. Дівчину часто цькували за те, що вона є донькою відомої співачки та акторки.

Ольга Сумська повідомила, що неодноразово здогадувалась про проблеми доньки в школі. Проте, жінка не думала, що все настільки серйозно. Коли зірка дізналась про булінг, то вирішила не вживати ніяких заходів.

На її думку, краще відпустити та забути всі образи. Проте, через деякий час Ольга Сумська пожалкувала, що не поговорила з вчителями та директором школи, де навчалась Ганна.

А ще зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що у шкільні роки теж зіштовхнулась з булінгом. Артистка порекомендувала кожній мамі часто розмовляти зі своїми дітьми та ні в якому разі не давати їх ображати. Зі словами акторки погодилась велика кількість шанувальників. А ще вони щиро поспівчували доньці Ольги Сумської.

Читайте також: Маша Єфросиніна одягла на зустріч з подругами сукню за 16 тисяч гривень


Не пропустіть