Ольга Сумська відверто розповіла про участь чоловіка в “Голосі країни-11”

Відома українська акторка Ольга Сумська прокоментувала участь свого коханого чоловіка в шоу “Голос країни”. За словами співачки, саме вона запропонувала Віталію Борисюку спробувати свої сили у співочому шоу.

Ольга Сумська заявила, в її коханого чоловіка непоганий голос. Він часто співає вдома та на різних заходах. Проте, Віталій Борисюк довго не хотів погоджуватись. Але все ж його дружині вдалося вмовити чоловіка.

Також Ольга Сумська заявила, що могла б зателефонувати Олегу Виннику й попросити його про допомогу. Проте, на думку жінки, це було б дуже несправедливо та неблагородно. За словами акторки, вона зовсім не поважає таких людей.

Також Ольга Сумська зізналась, що після “сліпих прослуховувань”, в її чоловіка з’явилась велика кількість прихильниць. Вони підходять до Віталія Борисюка, навіть, у присутності Сумської. Проте, жінка зовсім не сердиться, а з розумінням ставиться до ситуації. Також, на думку співачки, це стане хорошим випробовуванням на витривалість та справжність почуттів у подружжя.

Читайте також: Переможниця “Голосу країни” Оксана Муха вперше розповіла, як пережила розлучення з чоловіком


Не пропустіть