Ольга Сумська відправилась з донькою на Рівненщину, відвідавши туристичну пам’ятку – Тунель кохання

Відома українська артистка та акторка Ольга Сумська обожнює мандрувати цікавими місцями України. На цей раз разом з донькою знаменитість відправилась на Рівненщину. Там Ольга Сумська відвідала відому туристичну пам’ятку – Тунель кохання.

54-річна акторка постала перед камерою в ніжній сукні з принтом. Також на одному з фото Сумська позує з донечкою. Кумири відразу звернули увагу на розкішний зовнішній вигляд артистки.

Ольга Сумська вирішила не наносити на обличчя косметику, тому продемонструвала природну красу. У дописі вона повідомила, що місце, в якому зупинилась, є надзвичайно красивим.

Ольга Сумська зображена серед величезної кількості дерев, з яких і складається Тунель кохання. Нові світлини акторка запостила на сторінці в Instagram.

Шанувальники відразу оцінили неймовірну природу, серед якої зображена Сумська з донечкою. Також вони засипали зіркову маму великою кількістю приємних слів й побажали їй завжди отримувати натхнення, завдяки новим подорожам.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Сумская (@olgasumska)

Читайте також: У білосніжному купальнику та з красивою усмішкою: в мережі показали, якою Надія Мейхер була 20 років тому


Не пропустіть