Ольга Сумська розповіла, який подарунок отримала від чоловіка на день народження

Відомій українській акторці та телеведучій Ользі Сумській минулого місяця виповнилося 55 років. Свій ювілей зірка вирішила відзначити на сцені поряд з колишнім та теперішнім чоловіками. Святкування вийшло дуже вдалим проте, багатьох шанувальників цікавило питання, що ж Ольга отримала у подарунок від коханого.

У програмі “Зірковий шлях” Сумська вирішила розповісти, чим потішив її Віталій Борисюк в честь ювілею. Так, чоловік вирішив влаштувати для неї справжнє свято. Спочатку він привітав її з днем народження та подарував надзвичайно великий букет білосніжних троянд.

Після цього, Віталій здійснив одну з мрій Сумської та придбав дороговартісне та дуже красиве намисто з перламутру. Ольга зізналася, що давно хотіла поповнити свою скриньку з коштовностями цією прикрасою, проте не наважувалася її купити через ціну. Тому, тут чоловік дійсно зумів догодити своїй дружині.

Але це ще не все, Борисюк вирішив не зупинятися та влаштував Сумській ще більше сюрпризів. Він потішив свою дружину двома модними сумочками від відомих брендів, а саме – Chanel та Yves Saint Laurent.

Євген Паперний не залишився осторонь та подарував своїй колишній коробку величезних цукерок.

Читайте також: Ілона Гвоздьова поскаржилась на лікарів, які не змогли надати першу невідкладну допомогу її 11-місячному сину


Не пропустіть