Ольга Сумська розповіла, чи спілкується її ексчоловік з донькою

Відома акторка та заслужена артистка України Ольга Сумська вирішила розповісти, чи спілкується її колишній чоловік з донькою Антоніною. За словами жінки, вперше вона одружилася в 21 з Євгеном Паперним. Різниця у їхньому віці була 16 років. Пізніше Ольга Сумська народила йому донечку. Проте, після чотирьох років подружнього життя, пара розлучилася. Не так давно у програмі “Сила Женщины”, ведучою якої є Ольга Горбачова, українська акторка розповіла про стосунки з ексчоловіком.

Сумська зізналася, що спілкується з Євгеном та, навіть, підтримує дружні відносити. Колишнє подружжя працює у театрі імені Лесі Українки. Вони часто бачать одне одного та разом грають у виставах.

Також Ольга Сумська розповіла, що у шлюбі Паперний був чудовим батьком, який завжди піклувався про свою сім’ю. Проте, зараз чоловік зовсім не спілкується з єдиною донькою. Вже 20 років він живе з іншою жінкою та підтримує зв’язок лише з її дітьми та внуками. А ще українська артистка заявила, що саме алкоголь змінив життя Євгена.

Читайте також: Ольга Сумська розповіла, як назвали її онука


Не пропустіть